O nás


LEON je medzinárodne aktívna poradenská kancelária poskytujúca profesionálne služby v oblasti daňového poradenstva, auditu a outsourcingu.

Vďaka našej spolupráci s medzinárodnou poradenskou skupinou Schaffer & Partner dokážeme zabezpečiť optimálne riešenia pre medzinárodné projekty mnohých našich klientov.

Preferujeme vzťah založený na vzájomnej dôvere, spolupráci a komunikácii

Dôveru medzi poradcom a klientom považujeme za najdôležitejšiu. Priateľskú a rodinnú atmosféru zažijete i pri každej návšteve našej kancelárie. Každý klient má svoju "kontaktnú osobu" ktorá dôverne pozná jeho situáciu a spolu s našimi špecialistami vyrieši akékoľvek problémy v oblasti podnikania.

Našou prioritou je zodpovedný a profesionálny prístup ku každému klientovi

Detaily rozhodujú. Práve v oblasti daňového poradenstva a audítorských služieb platí toto pravidlo dvojnásobne. Preto naši poradcovia venujú patričnú pozornosť každému detailu či už pri navrhovaní optimálnej daňovej štruktúry, zostavovaní účtovných závierok alebo výkone audítorských činností.

Od nás dostanete nie len odpovede na Vaše otázky, ale i návrhy na ich zlepšenie

Skúsenosti a profesionalita našich poradcov nám umožňujú zodpovedne pristupovať ku každému projektu a poskytnúť komplexné optimálne riešenie i vďaka spolupráci s etablovanými advokátskymi, znaleckými a ďalšími odbornými kanceláriami. Prostredníctvom takejto lokálnej spolupráce dokážeme zastrešiť takmer všetky potreby mašich klientov.

Dostupnosť...

Rozhodli sme sa inak. Pohodlie a komfort pre našich klientov je nám prednejšie ako sídlo v centre mesta. Zámerne sme si preto vybrali miesto v okolí obľúbeneho business a nákupného centra AVION, v blízkosti diaľničného obchvatu a letiska s takmer neobmedzenými možnosťami parkovania.

 

 

 


© 2012 všetky práva vyhradené LEON Consulting, s.r.o. | office@leonconsulting.sk | O nás | Kontakt
OptiSYS.sk